Pirkimai

Viena iš pagrindinių UAB „Actiofarma“ veiklų yra prekyba vaistiniais preparatais. Receptiniai, nereceptiniai, vardiniai vaistai, narkotinės medžiagos specialios linijos ligoninių reikmėms – visa tai yra mūsų darbo kasdienybė. Dirbame su reikalingiausiomis farmacijos produktų grupėmis –onkologiniams, depresiniams susirgimams gydyti skirtais vaistais, priešuždegiminiais, antivirusiniais bei psicholeptiniais preparatais. Palaikome ryšius su daugiau nei 300 tiekėjų, gamintojų bei klientų visoje Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje erdvėje. Esame 12 profesionalų komanda, kasdien analizuojame rinką ir siūlome pažangiausias idėjas.

Savo klientams teikiame kainų lygio nustatymo įvairiose šalyse paslaugas, padedančias naujų produktų ir galimybių paieškoje. Galime pasiūlyti visą tiekimo paslaugų paketą – nuo kainų lygio nustatymo, produktų pirkimo ir gabenimo iki perpakavimo ir naujojo produkto pristatymo klientui.

Praeitais metais nupirkome net 3,8 mln. vaistų dėžučių!

Siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Esate farmacinių preparatų tiekėjas? O galbūt klientas, ieškantis patikimo verslo partnerio? Susisiekite su mumis ir galėsime augti kartu!

procurement

Domina mūsų paslaugos? Turite klausimų?

Pasiūlysime geriausius sprendimus, susisiekite!